Nyheter  
  Klubben  
  Kontaktinfo  
  Kattunger  
  Oppdrettere  
  Utstilling  
  Galleri  
  Linker  

Oversikt over viktige funksjoner hos Hålogalandkatten

 


 

Linn-Mari Sivertsen
Leder

Nordteigåsen 8
9415 Harstad

Tlf. 991 50 252

E-post:
leder@halogalandkatten.no


 

Helen Welch Aandal
Nestleder

Gausvik
9430 Sandtorg

Tlf: 901 56 831

E-post:

helenaandal@hotmail.com

           
           

 

Britt Jarling
Sekretær

Aspeliveien 45
9415 HARSTAD

Tlf. 906 38 358

E-post:
sekretaer@halogalandkatten.no

post@halogalandkatten.no


 

Mariann Skaanevik
Kasserer

Oldran 3 f
9411 Harstad

Tlf: 911 42 013

E-post: kasserer@halogalandkatten.no

    NB! Sekretæren sender inn dokumenter den 1. og 15. i hver mnd.
     
   
     

 
Irene Aandal
Styremedlem

Rollnesveien 5
9406 Harstad

Tlf: 90704638

E-Post:
Ireneaandal@hotmail.com


 

Irene Aandal
Utstillingssekretær

Rollnesveien 5
9406 Harstad

Tlf: 90704638

E-post:
utstilling@halogalandkatten.no

           
           
 
 
Gerd Kristiansen
Styremedlem

Vassdalsveien 93
8530 Bjerkvik

E-post:
g-m-kris@online.no


   
Irene Aandal

Webmaster



E-post: webmaster@halogalandkatten.no














Lene Charlotte Brattfjord
Revisor




Postadresse
Hålogalandkatten v/Britt Jarling
Aspeliveien 45
9415 Harstad

Epost:
post@halogalandkatten.no
webmaster@halogalandkatten.no


 

         
  Sist endret      
  03.03.2018
       
     
 
webdesign Sunniva Bahlk

webmaster

 

Hålkas
        startside